7 روز ضمانت بازگشت

 

فروشگاه FIXZIN به منظور فراهم آوردن محیطی امن برای خرید و آرامش خیال مشتریان، برای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می کنند، امکان تست 7 روزه محصولات را قرارداده است. توجه داشته باشید که این امکان تنها برای سفارشات آنلاین قرارداده شده است.

شرایط برگشت کالا:

فروشگاه اینترنتی FIXZIN این امکان را فراهم نموده تا مشتریان درصورت بروز مشکلات ، درچهارچوب قوانین زیر نسبت به بازگشت کالا اقدام نمایند :

  1. عدم مطابقت محصول درخواستی :

چنانچه محصول خریداری شده دارای کیفیت نامطلوب باشد و یا از لحاظ مشخصات با اطلاعات ارائه شده مغایرت داشته باشد، مشتریان محترم می بایستی اشکال و ایراد آن را حداکثر تا یک روز کاری پس از تحویل سفارش به این شرکت گزارش دهند و یا با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایند تا در صورت تأیید ایراد محصول توسط کارشناس فنی، محصول مورد نظر برگشت داده شود و وجه آن مسترد گردد و یا در صورت تمایل محصول جایگزین و مورد تأیید مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال گردد.

توجه: درصورت بسته بندی نامناسب، برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .

  1. مشکلات فنی :

کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دارای ضمانت شرکت های معتبر هستند. با این حال در صورتی که کالا شامل شرایط گارانتی شرکت مربوطه باشد، خریدار حداکثر تا 7 روز پس از تحویل کالا میتواند مشکل را به شماره تماس: 22028879 اعلام کند و پس از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش (در صورتی که کالا شامل شرایط گارانتی شرکت گارانتی کننده باشد)، کالا را ارسال کند. فروشگاه FIXZIN در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام خواهد کرد اما زمان و نحوه ی رفع مشکل برای تمام کالاها یکسان نیست.

اگرکالا سالم و مطابق سفارش باشد به هیچ عنوان پس گرفته نخواهد شد.