درباره ما

شروع فعالیت گروه صنعتی آذین در سال ۱۳۷۳ با تولید ترمز بادی خودروهای سنگین بود و دو سال بعد با تولید بوستر ترمز پیکان به تولید سیستم ترمز خودروهای سبک وارد شد. در سالهای پس از آن گروه صنعتی آذین با دریافت لیسانس تولید بخشهایی از سیستم ترمز، از شرکتهای Bosch و AP Lockheed، منجر به بهبود تولید سایر خودروها شد.

با عنایت به تجربیات ارزنده کسب شده در صنعت خودرو در کنار استفاده از نیروی های جوان باعث شده گروه صنعتی آذین اطلاعات و ارتباطات منحصر به‏فردی از بازار ایران و بازارهای جهانی داشته باشد. این شایستگی‏ها در کنار سایر توانمندیهای  این گروه در سطح داخلی و جهانی، گروه صنعتی آذین را به یکی از پیشتازان داخلی‏سازی تولید قطعات خودرو تبدیل کرده است.

از مهم‏ترین بخش‏های این شرکت می‏توان به مهندسی و تأمین اشاره کرد. بخش مهندسی نیازهای فعلی و آینده OEM را بررسی می‏کند و راهکارهایی برای حل این نیازها می‏ یابد و آنها را گسترش می‏دهد. توان، تخصص و تجربه تیم مهندسی آذین منجر به اعتماد مشتریان شده است.

از آنجایی که فرآیند خرید قطعات همواره با پیچیدگی هایی از لحاظ اورجینال بودن، کیفیت و همچنین خرید قطعات با قیمت مناسب برای مصرف کننده همراه داشته است، این شرکت با تکیه بر تجربیات چندیدن ساله در زمین تامین قطعات برای خودرو سازان مطرح داخلی نظیر ایران خودرو و سایپا بر آن شد تا نسبت به فروش قطعات اصلی و با کیفیت از طریق فروشگاه آنلاین اقدام نماید تا از این طریق مصرف کنندگان بتوانند علاوه بر دسترسی به مجموعه از قطعات مصرفی و مورد نیاز خودرو، بدون صرف زمان زیاد جهت مراجعه به بازار و خرید قطعات مورد نیاز، از این طریق و با اطمینان از اصالت و کیفیت قطعات به خرید آن اقدام نمایند.

همچنین این فروشگاه اینترنتی موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت شده است و امیدوار است اطمینان خاطر بیشتری را برای مصرف کنندگان عزیز فراهم آورد .

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی